Home

Ford Transit kontrolka ozubene kolo s vykřičníkem

Kontrolky_Transit VII - Transit VII V347 / V348 - Ford klu

zlámiš: Zdravim, měl sem nedávno stejný problém, to oranž. kolečko s vykřičníkem znammená přepnutí do nouzového režimu, důvodů může být asi víc, u mne to třeba dělalo za jízdy odcházející turbo (přidřená hřídel), ale po výměně turba už se neobjevila Byl Ford C-Max, 1.8 92kW, šedá avalon, r.v. 2008 Je Peugeot 2008, 1.2 74kW, oranžová, r.v. 2021 Tento příspěvek vyjadřuje pouze názor autora a nemusíte s ním souhlasit ! Co neubrzdíš to neukecáš Fotky a videa z akcí klub Kontrolka - vykřičník v ozubeném kolečku Od: tibe 13.12.15 15:49 odpovědí: 2 změna: 13.12.15 16:21 Dobrý den,mám auto Ford fiesta r. 2006 Při jízdě se mi objevila varovná kontrolka poruchy systému převodovky-motoru Obecně by mělo stačit vědět, že kontrolky jsou jako semafor. Výstižně to vysvětluje Jan Karnolt, technický školitel českého zastoupení automobilky Ford: Červené kontrolky znamenají: zastavte, nejeďte, vypněte motor. Nemusí nutně jít o konec vaší dnešní jízdy, jelikož někdy stačí dolít olej či brzdovou kapalinu

Re: Varovná kontrolka poruchy systému motoru. Příspěvek. od mirisek » 09.05.2009 07:39. Admin: Ale mně nesvítí kontrolka nějaké ozubené kolo v kolečku ,ale symbol motoru .myslel jsem že je to něco jiného,proto jsem to nedával do tohoto tématu,ale zvlášť! Ford Focus II kombi, 1,6 16V 74kW, 03/2006 SQ217 Ale jinak je třeba diagnostika, protož kontrolka je multifunkční. 21:43:24 Chorad1 Chtěl jsem se zeptat jak aktualizovat mapy fo navigace Travelpilot nx. 13:50:20 Alexos Dobry den,prosím o radu .Ford Transit Custom na přístrojové desce se oranžově rozsvitil motor a ozubené kolo s vykřičníkem.Auto jede ale nemá žádný výkon. Kontrolka upozorňující na problém s mazáním (ano, to je ta olejnička s kapičkou) je nesmírně důležitá. Respektive je nesmírně důležité hned zareagovat, jinak si zničíte motor. Pokud se rozsvítí žlutě, může to nejčastěji znamenat pokles hladiny oleje na minimální hranici. Neznamená to, že nemůžete jet dál, ale.

Kontrolka sa nachádza iba vo vozidlách s naftovým motorom a pred naštartovaním signalizuje predhrievanie motora. Naštartujte až po jej zhasnutí. Ak svieti alebo bliká aj po naštartovaní motora, prípadne sa rozsvieti počas jazdy, upozorňuje na poruchu v riadiacom systéme motora. Vozidlo musí ísť bezodkladne do servisu, môže. Kontrolky prozradí, že je vašemu autu špatně. 14. července 2011. Seznamte se: olejnička, teploměr, vykřičník a baterie. Jen čtyři kontrolky z 23, které můžete na desce auta mít, vás zastaví a donutí zavolat odtahovku. Zvětšit fotografii. Kontrolky u dieselového vozu. Na rozdíl od benziňáku je zde důležitá kontrolka.

Ford Transit OZUBENÉ KOLO pro motorek topení - [11.7. 2021] Ford Transit. ŘEŠENÍ NATRVALO ! ozubené kolo pro servomotor ovládání klapek topení YC1H-19E616-AC Ford Transit, Galaxy, Explorer, Connect.YC1H-19E61 Závada se projevuje tak, že se ulámou zuby na malém kolečku (originál z plastu) a motorek potom není schopný klapku. Kvíz: Poznáte kontrolky v autě? - iDNES.cz. Pátek 16. července 2021, svátek má Luboš. schránka. Aktivovat Premium za 1 Kč. Prodloužit Premium za 1 Kč. Aktivovat Premium za 39 Kč

svieti na palubovke červené ozubené kolečko a výkričník

Ford clu

Search options

Keyboard shortcuts

1. Playback
  2. General
  3. Subtitles and closed captions
  4. Spherical Videos
Pompe d'injection Bosch 624-1 Ford Transit 2Ford Transit Connect-based MS-RT Special Edition Limited2010 Ford Transit Connect ReviewQuigley Motors' 4x4 Ford Transit Takes On The 2015 EasterNawigacja Ford FOCUS 2014Ford Transit Connect Camper Conversion